Baskılı Balon

Baskılı Balon ve Dağıtımı

İddia ediyoruuzz!! Hiç kimse baskılı balona hayır diyemez. Mağazanızın adının olduğu ya da tanıtmak istediğiniz ürünün siz neredeyse kılınızı kıpırdatmadan sokak sokak dolaşması, insanları haberdar etmesi size yarardan başka ne getirebilir ki?

Baskılı balonların genel kullanım alanları açılışlar ve lansmanlardır. Firmamızdan hem baskılı balon temini hem de baskılı balon dağıtımı konularında destek alabilirsiniz. Baskılı balon dağıtımı için dilerseniz elektrikli balon pompası kiralayabilir, şişirilmesini ve dağıtımını siz yapabilirsiniz. Dilerseniz de palyaçolardan, çizgi film karakterlerinden ve maskotlardan oluşan animasyon ekibimizden destek alabilirsiniz.

Sakarya açılış organizasyonu olarak firmanızın ya da şahsınızın baskılı balon ihtiyacını en kısa sürede ve en iyi kalitede karşılamakta mutluluk duyacağız.

Baskılı Balon Yapılımı

3 farklı çeşit balonda firmanızın logosu basılabilir. Bunlar standart balonlar, Jumbo balonlar ve zeplin balonlardır. Baskılı balon yapımındaki en önemli noktalar sayı, baskının tek-çift yönlü olması, balon rengi yada baskı rengidir. Verdiğiniz baskılı balon siparişleri eğer özel bir gün ya da bayramlara denk gelmiyorsa genelde 4 gün içerisinde elinize ulaşır.

Baskılı Balon Fiyatını Neler Nasıl Etkiler?

Normal boyutlardaki balonlarda en az 1.000 adet ve üzerinde baskı çalışması yapılabilmektedir. Baskısı yapılacak balonun rengi fiyatları etkilemezken, baskının tek-çift yönlü olması, kaç renk içerdiği gibi etkenler fiyatları artı ve eksi yönlerde etkilemektedir.Baskılı balonlarınızı çubuklu ya da çubuksuz sipariş verebilirsiniz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Baskılı Balon çalışmalarımızın görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.