Bayrak Süsleme

Bayrak Süslemesi

Açılış organizasyonlarının yapılacağı mekanın daha fazla görsellik kazanması, dikkat çekmesi ve kurumsal kimlik kazanabilmesi için oldukça önemlidir. Bayrak ve Flamalar kurumsal firma renklerine uygun talep edilirse logonuzu basıp dekorasyonunuzu hazır hale getirebiliriz.

7/24 Sakarya’nın her bölgesi ve çevre iller dahil olmak üzere Sakarya açılış organizasyonu firması olarak hızlı ve kaliteli hizmetimizle sizlerleyiz.

 

Açılışlarda Bayrak Süsleme

Açılış organizasyonu olsun olmasın iş yeri veya mağazanın dış cephesine yönelik uzun süreli, dayanıklı ve görseli balon süsleme talep ediyorsanız, göz doldursun diyorsanız bayrak süsleme sizin için çok uygun bir karar.

 

Bayrak Çeşitleri Nelerdir?

Organizasyonlar da kullanabileceğimiz bir çok bayrak çeşidi vardır bunlar Üçgen Bayrak, Yelken Bayrak ve Kırlangıç Bayraktır.

Üçgen Bayraklar: Açılış organizasyonlarında ağırlıklı olarak balon süslemeyi desteklemek ve zenginlik katmak amacıyla kullanılır.

Yelken Bayraklar: Bizim tarafımızdan yaptırılıp dubaları ve baskılı yelken bayrakları ile sizlere teslim edilir. Açılış organizasyonunuzu zengin içerikli ve tok gösterir.

Kırlangıç Bayraklar: Daha çok plaza içi süslemelerde tercih edilir. Protokol, kokteyl veya açılış organizasyonu iç mekanda ise kırlangıç bayraklar çok doğru bir karardır.

 

Bayrak Süsleme Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Organizasyon alanının büyüklüğü, renk çeşitliliği, bayrak kalitesi ve ürünün baskısı gibi bir çok etken maliyet değişikliğine neden olur.

Sakarya Açılış Organizasyonu ekibi olarak, organizasyon yerine önceden gelip gerekli keşif çalışmasını yaparak sizleri fiyatla ilgili önceden bilgilendiriyoruz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Bayrak Süslemelerinin görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.