Dans ve Müzik Gösterileri

Dans ve Müzik Gösterileri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir. Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Özel gün ve gecelerde, açılış organizasyonlarında, toplantı ve doğum günü partilerinde, ürün lansmanlarında dans ve müzik ekibi oldukça tercih edilir.

Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak profesyonel kadromuzla gösterileri sizler için hazırlıyoruz.

 

Açılışlarda Hangi Dans ve Müzik Ekipleri Kullanılır?

Açılış organizasyonlarında ürün tanıtım ya da lansmanlarda salsa, çaça, bachata, tango, capoeira dans, break dans, fire dance, ateş gösterisi, jimlastik gösterisi, yöre dansları, halk oyunları müzik ekibi olarak ta trio ekibi, bando, mehteran takımı, Türk sanat musikisi, fasıl grubu, ilahi grupları kullanılabilir.

 

Açılışlarda Kullanabileceğimiz Gösteri Grupları

Jonglör, ip cambazı, taş cambazı, yılan show, akrobasi, basketbol sihirbaz, tahta bacak,kahvefalcısı, akrobasi bisiklet, karikatürist, jimnastik grubu ve fakir show gösterileri bulunmaktadır.

Daha kaliteli ve zengin bir görüntü için Sakarya açılış organizasyonu hizmetinizde…

 

Dans ve Müzik GösterileriniEtkileyen Faktörler Nelerdir ?

Tercih edeceğiniz gösteri ve dans gruplarına, organizasyonun nerede olacağına karar verdikten sonra Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak en uygun teklifi tarafınıza ileteceğiz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Dans ve Müzik Gösterileriningörselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.