Stant ve Tanıtım Hizmetleri

Stant ve Tanıtım Hizmetleri

Sakarya açılış organizasyon ekibi olarak stant ve tanıtım hizmetimiz çok sık tercih edilen ve öne çıkan organizasyonlarımızdandır.

Profesyonel ekibimizle birlikte firmanızın sloganını, logosunu ve indirim kampanyalarınızı ekibimizle birlikte duyuruyoruz ve gerekli iletişlerinizi sağlıyoruz.

 

Stant ve Tanıtım Hizmetleri Olmalı mıdır?

Sakarya açılış organizasyon ekibi olarak sizin firmanızın ya da markanızı en iyi şekilde tanıtmak ve duyurmak için stant ve tanıtım hizmetine gerek duyuyoruz.

Açılışlarda firmanızın veya markanızın adını dilediğiniz renklerde ve şekillerde kurmuş olduğumuz stantlara giydiriyoruz. Stantta çalışacak ve müşterinizle iletişimi sağlayacak personeli temin ediyoruz. Sizin özenle hazırladığınız ürün yada hizmeti broşür şeklinde de dağıtabiliyoruz.

 

Açılışlarda Stant ve Tanıtım Hizmetleri Nasıl Yapılmalıdır?

Sakarya açılış organizasyon ekibi olarak yapacağınız organizasyonun önceden nerede yapılacağını belirliyoruz. Size en iyi hizmeti sunabilmek için gerekli olan personel kadromuzu hazırlıyoruz.

Firmanızın logosunu veya markanızın adıyla hazırladığımız stantları broşürleri hazırlıyoruz. Stant sorumlusu personelimiz dilerseniz Host veya Hostes olabilir. Stant ve tanıtım hizmetlerinizi profesyonel ekibimizle beraber en iyi bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Stant ve Tanıtım Hizmetlerinin Fiyatları Nelerdir?

Organizasyonda kullanacağımız stant ve broşürleri adedine göre, nerede, hangi saatlerde yapıldığı ve sorumlu personellerimizin sayısına göre size en uygun fiyatı belirliyoruz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Stant ve Tanıtım Hizmetlerimizin görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.