Sunucu

Sunucunun Açılışlardaki Rolü

Yeni açılan firmanızın tanıtımını veya Mağazanızda satışı yapılan ürünün tanıtımını, düzgün ve akıcı Türkçesi ile işinde profesyonel olan Sunucumuza bırakın. Sunucumuz firmanızın ismini, ürünlerinizi, kampanya ve indirimlerinizi en doğru ve akılda kalıcı anonsları ve palyaço ve karakter kostümlü animasyon ekibinin enerjik hareketleri ile Sakarya halkına iletmektedir. Sunucumuz samimi hitap şekli ile ve indirimleri daha cazip bir dille halkımıza aktararak firmanızı ziyaret etmelerini ve alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

 

Açılış Organizasyonlarında Sunucu'nun Faydaları?

Özellikle kurumsal açılış organizasyonlarında ve önemli devlet görevlilerinin bulunacağı açılış organizyonlarında profesyonel bir Sunucu mutlaka bulunmalıdır. Bu çeşit açılışlarda sunucumuz etkinlik saati boyunca etkin ve doğru bir hitap şekli ile program sunumunu, protokol sunumunu ve organizasyonun detay sunumlarını gerçekleştirmektedir.

 

Açılış Organizasyonunda Sunucu Fiyatı Nedir?

Sakarya açılış organizasyonlarındaki tüm sunumları düzgün ve akıcı Türkçesi ile işinde profesyonel olan Sunucumuz üstlenmektedir. Açılış organizasyonunuzun büyüklüğü, protolün olup olmaması, firma açılışı ya da mağaza satış anonsları gibi faktörler sunucu fiyatlarımızı belirlemektedir.

 

Sunucu ile gerçekleştirdiğimiz Açılış organizasyonlarımızın görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.